Antal Business Centre - nové kancelářské prostory na Praze 4, Pankrác

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Pár kroků od budoucí stanice metra D – Olbrachtova vznikly nové administrativní prostory. Nabízeny jsou k prodeji i pronájmu, velikostně již od 105 m2, takže si vybere každá společnost. Navíc je administrativní budova již dokončena, a tak se mohou zájemci nastěhovat prakticky okamžitě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Antal Business Centre nové kancelářské prostory na Praze 4 – Pankrác| foto: iDNES.cz

Pankrácká část Prahy 4 se stává v posledních letech především administrativní čtvrtí. Kompletně zrekonstruovaná administrativní budova Antala Business Centre se nachází v této ceněné lokalitě na adrese Antala Staška 511/40. Díky své poloze nabízí jedinečný klid, zároveň je ale nablízku všemu důležitému. Výčet benefitů je dlouhý:

  • prestižní business lokalita Praha 4 - Pankrác
  • stanice metra C „Budějovická“ vzdálena 4 minuty, stanice metra D „Olbrachtova“ pouhou minutu
  • kompletní občanská vybavenost v blízkém okolí
  • výjimečná dostupnost centra, ale i dálnic D1, D5 a dalších
  • možnost vzniku komerčních prostor v 1. nadzemním podlaží

Fotogalerie

Ke spokojenosti Vás i zaměstnanců přispívá také nejbližší okolí pracoviště. V docházkové vzdálenosti projektu se nachází veškeré zázemí nezbytné pro váš byznys jako jsou banky, pobočky České pošty, Úřad městské části Praha 4, restaurace a další služby. Jednoduše dostupná jsou také obchodní centra Arkády Pankrác či DBK Budějovická.

Témata: ks-napravo
Všechny firemní články