Nový majitel licence NEXT Reality Partner Plzeň je z úspěšného sektoru

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Tak, jako loni začala expanze značky NEXT REALITY PARTNER na Moravě, letos pokračuje úspěšným tažením také v Čechách. Nejnovější pobočka bude otevřena v Plzni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový majitel licence NEXT Reality Partner v Plzni je z úspěšného finančního sektoru| foto: NEXT Reality

„Plzeňským partnerem se stal veleúspěšný majitel franšízové licence z finančního zprostředkování hypoték Miroslav Lebl. Propojení finančního zprostředkování a realit je velmi zajímavé a není zdaleka posledním PARTNEREM, se kterým jednáme v jiných městech,“ řekl ředitel sítě NEXT REALITY PARTNER v Čechách Petr Zelenka. Oba segmenty jsou dle něj extrémně úzce propojené, a proto dává smysl se o partnerství bavit s úspěšnými lidmi z finančního sektoru.

Jednání o licenci začaly s Miroslavem Leblem na přelomu zimy a jara, kdy se po úvaze otevřít realitní kancelář rozhodl zvolit právě cestu zakoupení franšízy. „Zásadní důvod, proč zakoupit franšízu NEXT REALITY, byla širší škála služeb a v neposlední řadě také dobré jméno této značky. Velkou výhodou pro nás je rovněž fungování a kooperace sítě v rámci celé republiky,“ upřesnil Miroslav Lebl. Ten vždy vnímal, že NEXT REALITY patří do seriózní části realitního byznysu, navíc s jasnou vizí fungování společnosti, rozšiřování služeb a s důrazem na kvalitu.

I když se plzeňská pobočka úspěšně rozjíždí, k oficiálnímu otevření dojde v létě. V tuto chvíli se doplňuje stav makléřů a hypotečních a investičních specialistů. „Budeme klást větší důraz na kvalitu, výkonnost a efektivitu jednotlivých lidí, než na jejich počet,“ dodal Miroslav Lebl.

Další partnerská pobočka v Čechách na sebe nenechá dlouho čekat a bude otevřena v Pardubicích.

Témata: ks-napravo
Všechny firemní články